Blacha trapezowa

Blachy stalowe trapezowe stosuje się jako pokrycia dachowe i elewacyjne na wszystkich rodzajach obiektów. Trapez jest zaliczany do „lekkiego” pokrycia dachowego, który znacznie odciąża konstrukcje obiektu.
W naszej ofercie dostępne są trapezy powlekane poliestrem, ocynkowane i alucynkowe. Trapezy powlekane poliestrem występują w kolorystyce z palety barw wzornika RAL o grubości od 0,5 do 1,5 mm i wysokości profilu od 6 do 160 mm.Trapez o niskiej fali przeznaczony jest do obiektów małej architektury, czyli sklepy, markety, niskie magazyny, salony samochodowe, indywidualne budownictwo oraz wysokiej fali z przeznaczeniem dla dużych kompleksów produkcyjnych i magazynowych.

W zależności od zastosowania i potrzeb profile nie wymagają dodatkowej ochrony. Arkusze niektórych trapezów osiągają długości nawet do 15 metrów w jednym odcinku.

Blachy trapezowe wykonywane są z najwyższej jakości stalowych blach produkowanych przez światowych liderów, takich jak: SSAB, Voestalpine, Miriad, Corus, Arcelor Mittal.

Produkty te cieszą się zaufaniem nie tylko firm budowlanych, profesjonalnych ekip wykonawczych czy deweloperów, ale również  klientów indywidualnych.

Gwarancje jakich udzielają producenci sięgają okresu nawet 30 lat.

Producenci
Kontakt

Webb Blachy SC
1 Maja 35E, 71-627 Szczecin
tel. (91) 455-82-55
tel. (91) 812-23-62
tel. kom. 507-124-121
faks (91) 455-82-55
e-mail: webb@webb.com.pl