Systemy tarasowe i balkonowe

Taras to cenione miejsce spędzania wolnego czasu, wypoczynku w ciepłe słoneczne dni, umożliwiające kontakt z naturą oraz świeżym powietrzem. Dla użytkowników jest marzeniem ale też utrapieniem, a dla wykonawców dużym wyzwaniem.

Myśląc o tarasie należy pamiętać, że zarówno jego projekt jak i wykonanie, muszą spełniać określone standardy.

Żyjemy w strefie klimatycznej, w której od pewnego czasu normą stają się anomalia pogodowe. Nie dziwią nas już mrozy sięgające nawet -30°C ani upały nagrzewające okładziny tarasowe do kilkudziesięciu stopni, czyli duże i często gwałtowne zmiany temperatury.

Systemy z naszej oferty odpowiadają na te wyzwania dostarczając kompletnych rozwiązań tarasowych, estetycznych, trwałych i bezpiecznych. Gwarantują one zachowanie pełnej szczelności balkonów i tarasów zlokalizowanych, zarówno nad pomieszczeniami jak i na gruncie. Eliminują problem „wykwitów” oraz odpadających od podłoża płytek. Pamiętając jednocześnie, że płytka nie stanowi elementu systemu lecz formę dekoracyjną oraz powłokę zabezpieczającą przed uszkodzeniami mechanicznymi wykonane uszczelnienie.

Istotą prawidłowego uszczelnienia jest staranne wykonanie wszystkich elementów systemu. Zaoszczędzenie na jakiejkolwiek warstwie systemu lub produkcie wchodzącym w jego skład, uważając że, jest to zupełnie nie potrzebne będzie z pewnością dużo nas kosztowało w najbliższej przyszłości. Systemy uszczelnień tarasów i balkonów z gwarancją jakości znajdziesz w naszej ofercie.

Kontakt

Webb Blachy SC
1 Maja 35E, 71-627 Szczecin
tel. (91) 455-82-55
tel. (91) 812-23-62
tel. kom. 507-124-121
faks (91) 455-82-55
e-mail: webb@webb.com.pl