Usługi
Obróbki blacharskie

Obróbki blacharskie należą do najtrudniejszych w wykonaniu i zarazem najważniejszych elementów zabezpieczenia budynku, które chronią przed zaciekami pojawiającymi się z opadów atmosferycznych. Wnikająca wilgoć w dłuższej perspektywie ma destrukcyjne oddziaływanie na budynek oraz ogromne nakłady finansowe związane z remontem.

Specjalizujemy się w produkcji standardowych obróbek blacharskich przeznaczonych dla budownictwa, wentylacji, orynnowania oraz na indywidualne życzenie klienta, które wykonujemy z blachy ocynkowanej, alucynkowej, powlekanej poliestrem, miedzianej i blachy cynkowo-tytanowej.

Realizujemy również zamówienia nietypowe na obróbki blacharskie, orynnowanie mansardowe, skomplikowane połączenia i kształty wentylacji, oraz każde proponowane przez klienta projekty, nawet do 4 metrów długości obróbki w jednym kawałku i 4 metrów długości rynny. Obróbki wykonujemy z blach o grubości od 0,5 mm do 1,0 mm, posiadające wszelkie atesty i certyfikaty dopuszczające do stosowania w budownictwie.

Wykonujemy na zamówienie z blachy ocynkowanej, miedzianej i tytan-cynkowej ozdobne elementy dachowe: gzymsy, kule, iglice, róże wiatrów, rzygacze, kosze, etc.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i zaawansowanej technologii, gwarantujemy niemal bezkonkurencyjną jakość i precyzję wykonania naszych usług dotrzymując jednocześnie umówionych terminów realizacji.

Kontakt

Webb Blachy SC
1 Maja 35E, 71-627 Szczecin
tel. (91) 455-82-55
tel. (91) 812-23-62
tel. kom. 507-124-121
faks (91) 455-82-55
e-mail: webb@webb.com.pl