Firma

Wszystkie obróbki wykonujemy z blachy ocynkowanej, alucynkowej, powlekanej poliestrem, miedzianej i blachy cynkowo-tytanowej.
W ramach rozwoju spółki specjalizujemy się w dostarczaniu oraz wykonywaniu materiałów ochrony przeciwpożarowej biernej na terenie całego kraju. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i zaawansowanej technologii, gwarantujemy niemal bezkonkurencyjną jakość i precyzję wykonania naszych usług dotrzymując jednocześnie terminów realizacji.

Doświadczenie i wiedza – tym

dzielimy się chętnie !

Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci daje nam ogromną satysfakcję i sprawia, że wciąż się rozwijamy, zarówno pod względem asortymentu, świadczenia usług oraz doradztwa w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych.

Dynamiczny rozwój firmy WEBB jest najlepszym dowodem, że możemy dużo więcej!

Oprócz bogatego asortymentu materiałów budowlanych, oferujemy doradztwo techniczne, oraz współpracę w rozwiązywaniu zagadnień związanych z zastosowaniem oferowanych materiałów, dopasowany do każdego klienta indywidualnie. Oferujemy materiały budowlane z dostawą na plac budowy, hurtownię, sklep lub każde inne wskazane miejsce przez klienta na terenie naszego kraju.

Słyniemy z produkcji standardowych

obróbek blacharskich

przeznaczonych dla budownictwa,

wentylacji, elementów orynnowania

oraz oparte o indywidualne projekty

klienta.

O nas

Spółka WEBB jest firmą rodzinną, która została zarejestrowana w EDG w styczniu 2003 roku. Zakres działalności firmy opiera się na dystrybucji materiałów budowlanych na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz obsłudze klienta instytucjonalnego na terenie Szczecina (developer, firma wykonawcza, inwestor instytucjonalny), jak i indywidualnego (inwestor prywatny).

Nasza oferta oparta jest na

markach liczących się

producentów na rynku krajowym,

europejskim, a nawet światowym.