Usługi
System ochrony przeciwpoż. biernej

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, budynki muszą być podzielone na określone wielkości stref pożarowych.

Instalacje techniczne, w szczególności rury i kable elektryczne przechodzą wielokrotnie przez ściany i stropy. Przejścia te – zwane również przepustami lub grodziami – podobnie jak przegrody, w których występują, spełniać muszą kryteria szczelności i izolacyjności ogniowej.

Zabezpieczone systemem ochrony przeciwpożarowej w ścianach i stropach otwory dla przeprowadzenia rur instalacyjnych z materiałów palnych zmniejszają ryzyko rozprzestrzeniania się ognia i dymu na inne strefy pożarowe, kondygnacje, klatki schodowe , drogi ewakuacyjne, etc.

Wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu materiałów oraz wykonaniu systemów ochrony przeciwpożarowej biernej na terenie całego kraju. Dostarczamy materiał na każde wskazane przez inwestora miejsce na terenie Polski.

Na każdym etapie budowy przy pomocy projektu budowlanego jesteśmy w stanie oszacować jakie materiały powinny być użyte oraz ich przybliżony koszt, natomiast po wcześniejszej dokładnej inwentaryzacji obiektu wyliczamy całkowity koszt materiału i usługi.

Jesteśmy wykwalifikowaną sprawdzoną grupą wykonawczą działającą od wielu lat na rynku Polskim. Nasza cała kadra pracownicza została gruntownie przeszkolona i posiada certyfikaty uprawniające do wykonywania prac związanych z zabezpieczeniami przeciwpożarowymi biernymi.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i zaawansowanej technologii, gwarantujemy najwyższą jakość i precyzję wykonania naszych usług dotrzymując jednocześnie umówionych terminów realizacji.

Kontakt

Webb Blachy SC
1 Maja 35E, 71-627 Szczecin
tel. (91) 455-82-55
tel. (91) 812-23-62
tel. kom. 507-124-121
faks (91) 455-82-55
e-mail: webb@webb.com.pl