Usługi
Parapety

W naszej ofercie dostępne są parapety wewnętrzne i zewnętrzne. Parapety wewnętrzne wykonujemy pod wymiar z postformingu (laminowana płyta wiórowa)o grubości 28 mm, szerokości 20-50 mm i maksymalnej długości 4,2 metra  w jednym kawałku.

Postforming daje atmosferę ciepła, komfortu i harmonii. Dysponujemy parapetami w różnej gamie kolorów, oraz różnych wykończeniach boków w zależności od potrzeb klienta. Boki możemy okleić lub założyć plastikowe nakładki po docięciu na wymiar. Plastikowe nakładki chronią parapet przed wnikaniem wilgoci. Parapety pokryte są specjalną farbą poliuretanową podkładową o wysokiej mocy krycia, oraz farbą nawierzchniową charakteryzującą się bardzo gładką i elastyczną powierzchnią(połysk lub mat). Ponadto parapety charakteryzują się wyjątkową stabilnością i odpornością na zarysowania. Są łatwe w utrzymaniu czystości, trudno zapalne i wyjątkowo trwałe.

Parapety zewnętrzne wykonujemy pod wymiar z blachy ocynkowanej, alucynkowej,  powlekanej poliestrem, miedzianej i blach tytanowo cynkowych najwyższej jakości.

Są to produkty w pełni przyjazne środowisku naturalnemu, odporne na wszelkie czynniki atmosferyczne, a w zależności od rodzaju blachy cechuje je trwałość i długowieczność. Plastikowe nakładki po docięciu na wymiar pozwalają dokładnie osadzić parapet i dodatkowo chronią blachę przed korozją oraz usprawniają odprowadzenie wody.

Istnieje możliwość wykonania parapetu zewnętrznego do 4 metrów długości w jednym odcinku. Obróbka i montaż nie wymagają specjalistycznych narzędzi.

Kontakt

Webb Blachy SC
1 Maja 35E, 71-627 Szczecin
tel. (91) 455-82-55
tel. (91) 812-23-62
tel. kom. 507-124-121
faks (91) 455-82-55
e-mail: webb@webb.com.pl